MLADÍ HASIČI

Kroužek mladých hasičů

Středa od 16:30 h

SDH Vendryně má velikou radost, že po delší odmlce se opět může setkávat s dětmi v kroužku Mladý hasič. S mladými hasiči a hasičkami se setkáváme pravidelně každou středu v čase 16:30 až 18:00 v nové budově hasičské zbrojnice ve Vendryni.

Děti se seznamují se základy hasičské techniky, zdravovědy a požárního sportu mimo jiné také s tábornickými dovednostmi jako je vázání uzlů či topografie. V průběhu kroužku jsou připravené doprovodné a sportovní hry, ve kterých děti sbírají body do měsíční bodovací soutěže. Na konci měsíce dojde k vyhodnocení soutěže a následná odměna.

Pokud i Vaše školní dítě má chuť učit se novým věcem, trávit aktivně svůj volný čas v kolektivu veselých a pohodových vrstevníku, tak nás určitě přijďte navštívit.

Těšíme se na Vás

Veronika Kaňoková a Roman Bartoš